محل تبلیغات شما

کرکره ضد سرقت می تواند به میزان قابل توجهی محافظت در برابر سرقت را افزایش دهد. همه کرکره های ما دارای فنرهای ایمنی نصب شده هستند ، که بالا بردن کرکره از خارج را دشوار می کند. با افزودنی هایی مانند قفل و فنر ضد سرقت می توانیم به سطح بالایی از امنیت پنجره دست پیدا کنیم.

فنر ایمنی - تمام کرکره های غلتکی برنامه تولید ما شامل فنرهای ایمنی پایه فولادی هستند که هنگام پایین آمدن کرکره ها بالا آوردن آنها را دشوار می کند.

قفل - ارزانترین راه دستیابی به محافظت در برابر سرقت: تجهیز کرکره با پیچ و مهره ساده - قفل در صفحه دامن با شیار. هنگامی که کرکره در وضعیت غلتک قرار دارد ، ممنوعیت قفل به صورت دستی از هم جدا می شود (این گزینه نباید در کرکره های غلتکی که توسط موتور محرک استفاده می شود ، استفاده شود).

می توان آنها را روی هر دو نوع شافت (40 و 60 میلی متر) نصب کرد. مزیت این سیستم این است که کرکره ها هنگام پایین آمدن به موقعیت پایین (بدون نیاز به باز کردن پنجره ها و قفل دستی) ، به طور خودکار قفل می شوند. فنرهای ضد سرقت فقط در کرکره های غلتکی قابل استفاده با دسته لنگ یا موتور محرک قابل استفاده هستند.

محافظت از خانه

کرکره ضد سرقت برای محافظت از پنجره های شما در برابر افراد م از محافظ قابل اطمینان برخوردار هستند. چند سال است که تعداد سرقت های خانگی به طور مداوم در حال افزایش است. از نقاط معمول ورود افراد م به پنجره های قابل دسترسی و همچنین درب های تراس ، بالکن یا آپارتمان است.

به طور خاص ، وقفه در زمان وقوع روزها بسیار کوتاه تر می شود و تاریکی هوا از بعد از ظهر شروع می شود. اما یک راه حل برای آرام کردن ذهن ما وجود دارد: با اجرای اقدامات عملی و نصب فناوری امنیتی مدرن می توان از بسیاری از وقایع جلوگیری کرد.

پنجره های ضد نفوذ

در و کرکره

فرقی نمی کند که یک ملک خانه است یا یک آپارتمان اجاره ای - سارقین انتخابی نیستند! برای اینکه زندگی را برای آنها دشوارتر کنید ، باید روی فناوری امنیتی مدرن سرمایه گذاری کنید. قبل از اینکه بدانید ، پنجره ها و درهای معمولی و بدون ویژگی های امنیتی خاص می توانند توسط مزاحمان در کمتر از 15 ثانیه باز شوند. به همین دلیل ، محافظت در برابر مان بهتر است در مرحله ساخت یک خانه جدید در نظر گرفته شود - برای مثال با استفاده از پنجره ها ، درها یا کرکره های ضد نفوذ.

با این وجود ، ویژگی های موجود همچنین می توانند با فناوری امنیتی مقاوم سازی شوند. قفل با یک سیلندر مشخصات محافظت شده برای درب های خانه مناسب است ، در حالی که قفل دوم دارای یک گیره مسدود کننده امنیت بیشتری را ایجاد می کند.

امروزه کرکره ضد سرقت در مکان های تجاری و مسی زیاد استفاده می شود،برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کرکره ضد سرقت

اینجا کلیک کنید.


درب اتوماتیک

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی